sobota, 2 września 2017

Co ludzie w różnych zakątkach świata sądzą o monarchiach?Dzięki Naszemu coraz to bardziej rozwijającemu się koncie na Instagramie mamy okazję poznać wiele ciekawych osób o takich samych zainteresowaniach jak i My. Postanowiłyśmy zapytać dziewczyn z kilku kont skąd są i co w krajach z których pochodzą ludzie myślą o monarchiach. Zachęcamy do przeczytania wypowiedzi. 

Maroko 
Znalezione obrazy dla zapytania maroko marakesz
osmol.pl

Cóż, tutaj w Maroku Marokańscy ludzie uwielbiają i kochają króla Mohammeda VI. Nasza rodzina królewska idzie pod nazwą Alawiyen. Jak mówiłam Ci, że My, Marokańczycy, doceniamy i kochamy naszego króla i rodzinę królewską w całości.
Znalezione obrazy dla zapytania maroko król
Para królewska ma dwójkę dzieci. W 2003r przyszedł na świat syn Mulaj Hassan, a w 2007r. córka Lalla Khadija. Syn w wieku 2 lat został ogłoszony następcą tronu. Mimo, że wciąż jest dzieckiem w ramach przygotowań towarzyszy ojcu podczas ważnych zebrań czy wygłaszania orędzia do narodu./ kroplaarganu.com

Wypowiedź:


Szwajcaria
Znalezione obrazy dla zapytania szwajcaria
onet.pl
Naprawdę nie wiem co inni myślą, ale myślę, że tutaj w Szwajcarii nie ma wielu fanów królewskich, ponieważ "początek" Szwajcarii polegał na tym, że stali się liderami (rodzina królewska) i ludzie musieli robić to, co chce król Szwajcarii. Teraz Szwajcaria est bardzo demokratyczna, a opinia ludzi jest bardzo ważna i tak naprawdę nie wiem, co inni myślą. Ale może powinienaś wiedzieć, że Roger Federer (szwajcarski tenisista) jest często nazywany "Królem Rogerem".
Znalezione obrazy dla zapytania ROGER federer kate william
Roger Ferderer wraz z żoną na ślubie Pippy, siostry księżnej Kate w maju 2017 roku./pinterest.co.uk 

Wypowiedź:Stany Zjednoczone
Znalezione obrazy dla zapytania usa city
nationsonline.org
Nie wiem, czy mogę mówić za cały kraj, ani naprawdę nie mam wielu przyjaciół, ale pomyśl o tym. Pierwszą myślą, o której warto wspomnieć, jest porównanie ''roylasów'' z gwiazdami Hollywood. Ale pomyśl, że cieszę się, że dałam Ci punkt widzenia. 
><img alt=
Książę William i księżna Kate w USA. Rok 2011./hellomagazine.com

Wypowiedź:Mogę mówić tylko za siebie, mówiąc, że zawsze byłam zafascynowana monarchiami, zwłaszcza monarchią brytyjską. Myślę, że Amerykanie są zafascynowani monarchiami, ale nigdy byśmy ich tutaj nie mieli. Nasi prezydenci służą czteroletnią kadencją i po 4 latach, jeśli ludzie nie lubią tego, co zrobili jako głowy państwa, wybieramy nową głowę państwa. Prezydent może służyć tylko do 8 lat. Nasi Prezydenci wciąż muszą odpowadać za nasz Kongres, Sądy i ostatecznie za ludzi.

Wypowiedź:Niemcy
Znalezione obrazy dla zapytania niemcy zabytki
onet.pl
Niemcy nie chcą monarchii. To już koniec tych lat. Ale jesteśmy fanami i potajemnie kochamy monarchie. Specjalnie z Wielkiej Brytanii. Szwecji i Monako, Holandii a także Danii i Norwegii. Nie przepadamy już tak bardzo za monarchią z Hiszpanii.  
Wypowiedź:HRH Crown Princess Victoria Of Sweden And Prince Daniel On Germany Visit - Day 3
 Były prezydent Niemiec Christian Wulff i jego żona Bettina w dniu 26 maja 2011 r.  w Berlinie, witają  księżniczkę Victorię zw Szwecji i jej męża księcia Daniela.  /zimbio.com
 Niektóre czasopisma często robią ankiety i proszą o głosowanie na swoje ulubione monarchie i ''royalsów'' pierwsze miejsce należy do ​​szwedzkiej rodziny królewskiej, w Niemczech naprawdę lubią Victorię, nie jestem pewna kto tuż po niej to po niej ma drugie miejsce chyba Maxima a trzecia Kate, a czy inni nie jestem pewna ... i tutaj na Instagramie jest wiele fanów, które mają niemieckich właścicieli .

Wypowiedź:Filipiny:

gut4travel.pl
Jeśli mówisz o tym, która rodzina królewska jest bardzo popularna, pierwsza to oczywiście brytyjska rodzina królewska, szwedzka rodzina królewska, hiszpańska rodzina królewska, duńska rodzina królewska, norweska rodzina królewska, holenderska rodzina królewska, ale najmniej, belgijska rodzina królewska.

Wypowiedź:
Wszystkim dziewczyną, które udzieliły Nam odpowiedzi serdecznie dziękujemy! Zachęcamy do odwiedzania ich kont.

4 komentarze:

 1. Ciekawie poczytać wypowiedzi z różnych zakątków świata

  OdpowiedzUsuń
 2. Super pomysł, ale gdzie poprawność językowa i gramatyczna...?

  OdpowiedzUsuń
 3. Niektórych wypowiedzi nie za bardzo zrozmiałam,ale widać ,że miłośnicy monarchii w każdym kraju to jednak wąska grupa osób.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak jak myślełem. Ten portal nic nie wnosi.

  OdpowiedzUsuń