piątek, 15 września 2017

Królewski styl od A do Z - królowa Letizia


Ulubione marki


Hugo Boss, Altuzarra i Carolina Herrera to marki, które najczęściej pojawiają się w garderobie królowej. Obok nich prym wiodą siecówki takie jak Mango czy Zara. W 2014 roku, przy okazji wstąpienia na tron Felipe VI królowa nawiązała współpracę z Felipe Valera, który projektuje dla królowej unikatowe suknie i kostiumy na szczególne okazje.

królowa w komplecie z Zary


Buty dla królowej


Hiszpańska marka Magrit od kilka dobrych lat przygotowuje dla królowej szczególne i unikatowe buty. Królowa ponadto bardzo często nosi płaskie obcasy. Właśnie dzięki niej stały się popularne w Hiszpanii i zyskały przydomek "Letizias".

Królewscy fryzjerzy


Jeśli wierzyć doniesieniom hiszpańskiej prasy, królowa ma obecnie dwie fryzjerki  Gema Campos pracuje z Letizią na co dzień i wykonuje jej fryzury na spotkania. Pracuje z królową od poniedziałku do piątku i każdego dnia rano pojawia się w Pałacu Zarzuela, aby przygotować monarchinię na kolejny dzień pełen spotkań. Luz Valero, to druga fryzjerka i zaufana królowej jeszcze z czasów pracy w telewizji. Pojawia się w Pałacu na prośby Letizii przed większymi okazjami takimi jak oficjalne przyjęcia czy wieczorne wyjścia.


6 komentarzy:

 1. Jeśli chodzi o buty, to chyba raczej o wysokie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy jest możliwość zrobienia notki o zegarkach ksieznych i krolowych,bo jestem na etapie poszukiwania czegos fajnego i chetnie sie zainspiruje

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam pytanie czy ten portal jeszcze funkcjonuje? Bo fajnie się zaczął posty były ciekawe i o innej tematyce niż na królewskich blogach a teraz od miesiąca cisza to jakaś tymczasowa przerwa czy projekt zakończony na stałe?

  OdpowiedzUsuń
 4. tez sie zastanawiam dlaczego ta przerwa?....

  OdpowiedzUsuń
 5. Co w końcu z tym portalem?

  OdpowiedzUsuń