poniedziałek, 4 września 2017

Księżniczka Madeleine publicznie po raz pierwszy od ogłoszenia ciąży

svenskdam

Dzisiaj Szwedzka Rodzina Królewska zebrała się w Kaplicy Zamku Królewskiego, aby wziąć udział w mszy dziękczynnej z okazji narodzin drugiego dziecka księcia Carla Philipa i księżnej Sofii, księcia Gabriela. Na Te Deum uwagę przykuła oczywiście księżniczka Madeleine, która ogłosiła swoją ciążę w poprzednią niedzielę.
svenskdam

Trzecia ciąża księżniczki to ogromne zaskoczenie dla królewskich fanów. Christopher O'Neill nie ukrywał, że wraz z żoną pragną mieć dużą rodzinę i w przyszłości zdecydują się jeszcze na jedno bądź dwoje dzieci. Jednak nikt nie spodziewał się, że nastąpi to tak szybko. Madeleine zdecydowała się ogłosić szczęśliwą nowinę za pośrednictwem swojego oficjalnego konta na Facebook'u w niedzielny wieczór. "Chris i ja jesteśmy podekscytowani, że możemy ogłosić, iż jestem w ciąży. Nie możemy się doczekać kiedy zamiast w czwórkę będziemy w piątkę!". Trzecie dziecko księżniczki i jej męża pojawi się na świecie w marcu przyszłego roku. Najmłodsza córka pary królewskiej jest dopiero w drugim miesiącu ciąży. Jak poinformowała rzeczniczka dworu królewskiego księżniczka zdecydowała się ogłosić szczęśliwą nowinę z powodu przecieków do prasy. Pracownicy dworu ustalili, że media dowiedziały się o kolejnej ciąży, kiedy przyszli rodzice informowali o niej przyjaciół w jednej z popularnych sztokholmskich restauracji. Sama królowa Silvia przyznała, że jest trochę za wcześnie na podanie tej informacji, jednak była to decyzja jej córki.

RTL Next
Księżniczka Madeleine i Christopher O'Neill zaręczyli się w październiku 2012, a ślub pary odbył się 8 czerwca 2013 roku. Niespełna wa miesiące po ślubie, 3 września, dwór ogłosił pierwszą ciążę księżniczki. Przez drobną nie uwagę przyszłych rodziców media dotarły do portalu z prezentami na baby shower i tym samym ujawnili płeć dziecka. W wywiadzie z Elle księżniczka przyznała, że ciąża przyszła "szybko i niespodziewanie" Druga ciąża księżniczki, w 2015 roku, przeszła zdecydowanie spokojniej.

Go Fug Yourself
Ostatnie oficjalne wyjście księżniczki miało miejsce 21 sierpnia, kiedy to otworzyła  Mistrzostwa Europy w sporcie jeździeckim w Goteborgu. Na tą chwilę księżniczka planuje pojawić się 12 września w trakcie wszystkich uroczystości z okazji otwarcia Parlamentu. Następnego dnia odwiedzi Gröna Lundsteatern, gdzie weźmie udział w seminarium zorganizowanym przez organizację My big day. Na początku października będzie już w Nowym Jorku wraz z królową, aby uczestniczyć w gali Thank You by Childhood.

svenskdam

8 komentarzy:

 1. To jest trzecia, nie druga ciąża :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Marleno prowadzisz już jednego bardzo ciekawego bloga. Skąd pomysł na prowadzenie drugiego? Tym bardziej o właściwie identycznej tematyce. Jak na razie, chociażby w tym poście powielasz informacje i zdjęcia już opublikowane.
  Nie lepiej skupić się na jednym blogu i prowadzić go dobrze?
  Jak na razie widać, że ten blog nie wnosi nic nowego, a tylko powtarza tematy już zamieszczone na innych blogach związanych z rodzinami królewskimi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też jestem takiego zdania.

   Usuń
  2. Bez obrazy, ale też tak uważam...

   Usuń
  3. Dokładnie... Miał być "pierwszy portal o monarchiach", a póki co mamy bloga i to słabego :/ I to oburzenie, kiedy ktoś napisał, że istnieje już przecież 'Blue Blood' - świetnie prowadzony notabene. Jedna z autorek napisała, że coś wam nie wyszło i potrzeba czasu, żeny strona się rozkręciła. Ale szumnie zapowiadałyście otwarcie i wiele osób się rozczarowało...może warto dopracować temat i wtedy wrócić, z czymś naprawdę godnym uwagi, na miarę 'Swedish Princesses'.

   Usuń
  4. Niestety, ale ja też uważam, że ogólnie ten "portal" jest bez sensu. Jest już Blue Blood, czyli prawie dokładnie to samo, co Royalty World. I wszystkie informacje się powtarzają, bo o tych najpopularniejszych członkach Rodzi Królewskich sa już blogi, a o tych, o których ich nie ma możemy przeczytać na Blue Blood :)
   Nie chcę nikogo atakować ani obrażać. Dla mnie to nie ma sensu, ale jeśli Wy chcecie pisać dwa razy to samo na dwóch blogach, to Wasza sprawa :)

   Usuń