O RoyaltyWorld PL

© Marlena Michalak

Marlena Michalak

Monarchią zaczęłam interesować się już we wczesnym dzieciństwie, chociaż przygodę ze śledzeniem poczynań domów panujących rozpoczęłam na początku 2009 roku za sprawą zaręczyn szwedzkiej Następczyni Tronu. W styczniu 2014 roku powstała moja pierwsza strona Swedish Princesses, którą od trzech lat odwiedziło ponad 3 000 000 użytkowników. 

Prywatnie studentka trzeciego roku zarządzania, typowa humanistka i książkoholiczka ze słabością do czarno-białych filmów (wspominałam już, że kocham polskie kino przedwojenne?). Miłośniczka podróży i Skandynawii.

© Patrycja Chełmińska

Patrycja Chełmińska  

Monarchiami zaczęłam interesować się od 2011 w związku z ślubem brytyjskiego następcy tronu księcia Williama i księżnej Catherine. W 2012 roku prowadziłam blog poświęcony właśnie tej parze. Potem moje drogi z blogowaniem się rozeszły lecz nie zupełnie, gdyż brałam udział w kilku projektach. W 2014 roku miałam okazję spotkać osobiście księcia Frederika i księżną Mary z Danii. W lipcu 2017 roku miałam okazję spełnić moje marzenie i poznać księżną Kate i księcia Williama. Udało mi się nawet porozmawiać z księżną Cambridge.

Prywatnie uczennica liceum ogólno kształcącego w klasie maturalnej o profilu prawno-obywatelskim. Humanistka pełną parą. Uwielbiam spędzać czas ze znajomymi oraz podróżować.


RoyaltyWorldPL 

Podobny obraz
express.co.uk

Portal powstały 1 września 2017 roku. Jego autorki od dłuższego czasu miały zamiar stworzyć taki portal. Jednak zawsze mijało się to z celem albo nie było to po drodze. Nastąpił w końcu czas, aby wziąć sprawy w swoje ręce i założyć RoyaltyWorldPL! Portal ma na celu zainteresować wielbicieli monarchii europejskich, który interesują się nimi od nie długiego czasu tak jak i wieloletnich fanów. Strona będzie bazować na wielu artykułach oraz ciekawostkach.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz